2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannonsering av murning till destruktionsugn
Beskrivning: Murning av destruktionsugn
Intern identifierare: SVA 2025/889
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45262522 Murning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000