763208-2023 - Resultat
Sverige – Utbildningstjänster – Utbildning, UGL och THE
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUtbildning, UGL och THE
Beskrivning-
Intern identifierareFK 2023/016475
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 80500000 Utbildningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelUGL
Intern identifierareUGL
Del (anbudsområde)LOT-0002
TitelTHE
Intern identifierareTHE