763314-2024 - Resultat
Sverige – Fastighetsförvaltning – Fastighetsdrift 2024
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsdrift 2024
BeskrivningUpphandling av fastighetsdrift av Nacka kommuns fastigheter.
Intern identifierareKFKS 2024-165
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 75123000 Fastighetsförvaltning
Ytterligare klassificering (cpv): 98341130 Fastighetsskötsel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareFastighetsdrift 2024