763390-2023 - ResultatSverige-Helsingborg: Företagshälsovård
Meddelande om tilldelning av kontrakt – försörjningssektorerna
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/25/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Företagshälsovård
Referensnummer: 23/57
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85147000 Företagshälsovård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av en strategisk partner som ska fungera som expertresurs inom områdena arbetsmiljö, hälsa och rehabilitering.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen