763457-2023 - ResultatSverige-Jönköping: IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
AI-maskeringstjänst
Referensnummer: 2023/996
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
II.1.4.
Kort beskrivning
Anbudsinbjudan avseende AI-maskeringstjänst inom det dynamiska inköpssystemet för IT-konsulttjänster, dnr. 2022/0090.
Sista dag för frågor: 2023-11-02.
Sista anbudsdag: 2023-11-08.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Upphandlingen avser en AI-modell för maskering samt konsulttjänster.