2. Förfarande
Förfarande
Titel: Skogstraktor med skogskärra
Beskrivning: Sjöfartsverket är i behov av en fabriksny Skogstraktor med skogskärra.
Intern identifierare: 25-06429
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 16700000 Traktorer
Ytterligare klassificering (cpv): 03440000 Skogsprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000