2. Förfarande
Förfarande
Titel: Multidisciplinärt LIMS och LIMS Biobank
Beskrivning: Detta utgör underlag för upphandling av System för Multidisciplinärt LIMS (Laboratory Information Management System) och LIMS Biobank.
Intern identifierare: 2025-O000227
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000