763528-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reparation och underhåll av idrottsanläggningar – Upphandlingen avser Service och underhåll av kylsystem till ishall och bandypist i Sollentuna kommun. Frågor och svar behandlas ej under tiden: 2024-12-20 - 2025-01-06.
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandlingen avser Service och underhåll av kylsystem till ishall och bandypist i Sollentuna kommun. Frågor och svar behandlas ej under tiden: 2024-12-20 - 2025-01-06.
Beskrivning.
Intern identifierareKFN-2024/00095
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45212290 Reparation och underhåll av idrottsanläggningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
TitelService och underhåll av kylsystem till ishall och bandypist
BeskrivningUpphandlingen avser Service och underhåll av kylsystem till ishall och bandypist i Sollentuna kommun. Frågor och svar behandlas ej under tiden: 2024-12 -20 - 2025-01-06.
Intern identifierareService och underhåll av kylsystem till ishall och bandypist