See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: SMS-tjänst
Beskrivning: Tjänst för meddelandeplattform att skicka bl a SMS från VGRs applikationer till patienter/invånare/anställda/kunder.
Intern identifierare: RS 2024-01298
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64212100 SMS-tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Mall VGR Anbudsinbjudan och avtal (4) (1) (1)