763709-2025 - Resultat
Sverige – Tillhandahållande av programvara – Licenspartner
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Licenspartner
Beskrivning: Följande upphandling avser Licenspartner åt Vetenskapsrådet. Microsoft-licenser ingår ej.
Intern identifierare: 2.5-2025-06468
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72268000 Tillhandahållande av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000