See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Handhållen backscatterutrustning
Beskrivning: Ramavtal för handhållen backscatterutrustning
Föregående meddelande: 008303-2021
Intern identifierare: TV-2021-07306
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38582000 Röntgenutrustning för kontroll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för handhållna scanners
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Malldokument 2018
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för handhållna backscatters