2. Förfarande
Förfarande
Titel: 5 st. sorteringsbilar utrustade med 4 st fack
Beskrivning: Leverans av 5 st sorteringsbilar utrustade med 4 st fack.
Intern identifierare: UH 24-46
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34144510 Fordon för avfall
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del