See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Efterannonsering DIS Tekniska konsulter Projektstyrning - Anläggning 2024:4
Beskrivning: Efterannonsering på avrop gjort under kvartal 4 år 2024. Uppdraget omfattar rollen byggledare med inriktning på ekonomisk uppföljning, byggarbetsmiljösamordning samt handläggning och uppföljning av tillståndsärende som bygglov och marklov för projektet CNK.
Intern identifierare: EXF-2024-01550
Typ av förfarande: Selektivt
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000