763890-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Städning och renhållning – Städtjänst för Gävle Konserthus
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelStädtjänst för Gävle Konserthus
BeskrivningLokalvård på dagtid för Gävle Konserthus, inklusive helgstädning efter avrop och, vid behov, akutstädning med ca 1 tim varsel. Fönsterputs ingår inte.
Intern identifierare14925
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90900000 Städning och renhållning
Ytterligare klassificering (cpv): 90910000 Städning, 90911200 Städning av byggnader, 90919200 Kontorsstädning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningStädtjänst på dagtid för Gävle Konserthus, inklusive helgstädning efter avrop och, vid behov, akutstädning med ca 1 tim varsel. Fönsterputs ingår inte.
Intern identifierareStädtjänst för Gävle Konserthus