See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Städtjänster för biståndsbedömd insats inom hemtjänsten- Arvika kommun
Beskrivning: Städtjänster för biståndsbedömd insats inom hemtjänsten, gäller Arvika kommun.
Intern identifierare: Dnr 2025-294
Förfarandets viktigaste kännetecken: Se anbudsinbjudan
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: se anbudsinbjudan
Intern identifierare: 1772603-0
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Städområde Höglunda
Intern identifierare: 1772604-1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Städområde Tapeten
Intern identifierare: 1772605-2
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Städområde Strand
Intern identifierare: 1772607-3
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Städområde Vik
Intern identifierare: 1772608-4
Del (anbudsområde): LOT-0006
Titel: Städområde Klässbol
Intern identifierare: 1772609-5
Del (anbudsområde): LOT-0007
Titel: Städområde Edane
Intern identifierare: 1772610-6
Del (anbudsområde): LOT-0008
Titel: Städområde Gunnarskog
Intern identifierare: 1772611-7
Del (anbudsområde): LOT-0009
Titel: Städområde Glava
Intern identifierare: 1772612-8
Del (anbudsområde): LOT-0010
Titel: Städområde Sulvik
Intern identifierare: 1772613-9
Del (anbudsområde): LOT-0011
Titel: Städområde Styckåsen
Intern identifierare: 1772614-10
Del (anbudsområde): LOT-0012
Titel: Utvärdering Kvalitetskriterier
Intern identifierare: 1772615-11
Del (anbudsområde): LOT-0013
Titel: Städområde Centrum
Intern identifierare: 1772616-12
Del (anbudsområde): LOT-0014
Titel: Leverantörens kontaktperson
Intern identifierare: 1793678-13
Del (anbudsområde): LOT-0015
Titel: Välfärdsbrottslighet
Intern identifierare: 1793724-14