764043-2025 - Resultat
Sverige – Programvara och informationssystem – Learning management system
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLearning management system
BeskrivningLearning management system till HR.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:92629:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 48100000 Programvara för särskild industri, 48300000 Programvara för dokumentredigering, ritning, bildhantering, schemaläggning och produktivitet, 48810000 Informationssystem, 72212931 Programvaruutvecklingstjänster för utbildning