764046-2024 - Resultat
Sverige – Pumpar – Ramavtal Pumpar med tillhörande produkter och tjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRamavtal Pumpar med tillhörande produkter och tjänster
BeskrivningVår förfrågan avser köp av pumpar (torra och våta), reservdelar och utrustning till pumpar samt installation och service vid behov.
Intern identifierare24/9
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42122000 Pumpar
Ytterligare klassificering (cpv): 50511000 Reparation och underhåll av pumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000