2. Förfarande
Förfarande
Titel: Teknikstöd under evenemang
Beskrivning: KTH har behov av teknikstöd under olika evenemang och föreläsningar. Avropen varierar under avtalsperioden och kan innebära både små och stora beställningar.
Intern identifierare: HS-2025-2386
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000