2. Förfarande
Förfarande
Titel: VA-materiel
Beskrivning: Behovet avser en helhetsleverantör för VA-material i enlighet med upphandlingsdokumenten.
Intern identifierare: 24/35
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39715300 VA-utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 42130000 Kranar, ventiler och liknande anordningar, 44160000 Rörledningar, ledningar, foderrör, rör och liknande föremål, 44163000 Rörledningar och armatur, 44163110 Avloppsledningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Upphandlingsdokument (mallar) LOU