764357-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd – TI 2024-1271 Licensförsörjning och rådgivning Södertälje, Telge, Nykvarn och SEOM
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1271 Licensförsörjning och rådgivning Södertälje, Telge, Nykvarn och SEOM
BeskrivningIT (licensförsörjning och rådgivning) - Vi har fyra delområden som ska besvaras och en anbudsgivare och en anbudsgivaren kommer att antas för upphandlingen.
Intern identifierareTI 2024-1271
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del