2. Förfarande
Förfarande
Titel: Utförandeentreprenad Fjärrvärmeförläggning Gullbergs Strandgata
Beskrivning: Utförandeentreprenad Fjärrvärmeförläggning Gullbergs Strandgata
Intern identifierare: 25-0080
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45232140 Byggnadsarbeten: fjärrvärmehuvudledningar
Ytterligare klassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete, 45112000 Grävning och schaktning, 45231110 Rörläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000