764430-2024 - Resultat
Sverige – Medicinska förbrukningsartiklar – Sjukvårdsmaterial
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sjukvårdsmaterial
Beskrivning: Upphandling av ramavtal för successiva avrop av produkter inom kategorin sjukvårdsmaterial.
Intern identifierare: 2024-O001907
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa föreskrifter
Beskrivning: Upphandling av ramavtal avseende successiva leveranser av sjukvårdsmaterial.
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Generella krav