2. Förfarande
Förfarande
Titel: Möbler för hemlika miljöer
Beskrivning: Möbler för hemlika miljöer.
Intern identifierare: 275/25
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39140000 Möbler för hemmet
Ytterligare klassificering (cpv): 39000000 Möbler (inkl. kontorsmöbler), inredning, hushållsapparater (exkl. belysning) och rengöringsprodukter, 39150000 Diverse möbler och utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Möbler för hemlika miljöer