See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Vi genomför införande av en webbaserad portal med avseende på planering, dokumentation, bedömning, vårdnadshavardialog samt kvalitetsarbete.
Beskrivning: Tierps och Älvkarleby kommun utbildning ämnar anskaffa en webblösning som ska passa in i kommunens systemkarta, med fokus på skärningspunkten mellan elever, pedagoger och vårdnadshavare. Lösningen ska avse en portal för planering, dokumentation, bedömning, vårdnadshavardialog samt kvalitetsarbete.
Intern identifierare: 2024-36
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000