2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulttjänster avseende Akustik
Beskrivning: Tekniska konsulttjänster avseende akustik, i enlighet med UHD.
Intern identifierare: 2025MKB-1618
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313200 Konsulttjänster för ljudisolering och akustik
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000