Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64220000 Telekommunikationstjänster utom telefon- och dataöverföringstjänster
Leveransplats
Del av land (NUTS): Västra Götalands län (SE232)
Land: Sverige
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 10 000 000,00 SEK