See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: VS-arbeten
Beskrivning: Upphandlingen avser är att täcka beställarnas behov av tjänster inom vs-arbeten i fastigheter inom Kirunabostäders, Kiruna Näringsfastigheters samt kommunala fastigheters bestånd.
Intern identifierare: 2024-119
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50000000 Reparation och underhåll
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Område 1
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Område 2