2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Anestesiventilatorer
Beskrivning: Region Uppsala ska upphandla nytt avtal avseende anestesiarbetsstationer och går därför ut med denna RFI inför kommande upphandling.
Intern identifierare: UPPH2024-00402
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33661000 Läkemedel som verkar på nervsystemet