Typ av upphandlande myndighet Statligt organ eller förbundsorgan
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Ansökningsinbjudan Lagringsplattform
Referensnummer: Af-2023/0001 2510
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 72212782 Programvaruutvecklingstjänster för lagringshantering
II.1.4.
Kort beskrivning
Arbetsförmedlingen avser genom förhandlad upphandling upphandla en lagringsplattform samt stöd under implementation samt support för implementerad lösning.
Detta dokument inklusive bilagor (ansökningsinbjudan) utgör en inbjudan till potentiella leverantörer (anbudssökande) att inkomma med anbudsansökan för en lagringsplattform.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 48780000 Programvara för system, lagring och innehållshantering, 72253200 Stödtjänster för system, 72263000 Programimplementation, 72317000 Datalagring
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen