764988-2024 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – DIS - projekterande konsult - El , Hus R - Lund
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDIS - projekterande konsult - El , Hus R - Lund
BeskrivningAkademiska Hus söker en konsult med god erfarenhet av projektering inom rubricerad disciplin, med tyngdpunkt inom ombyggnation av äldre byggnader och även energieffektivisering.
Intern identifierare24/201
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelDIS