2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI/ Hearing för Hematologiutrustning i Västerås
Beskrivning: Hearing - hematologiinstrument
Intern identifierare: IN-IN23-0499
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)