See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Klockarängen, ventilation och styr. Uppdatering från kammaraggregat till nya och mer energieffektiva FTX-aggregat
Beskrivning: Klockarängen, ventilation och styr. Uppdatering från kammaraggregat till nya och mer energieffektiva FTX-aggregat
Intern identifierare: KLF 2023/1442
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71300000 Ingenjörstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Beskrivning: Den här upphandlingen avser ett avrop från avtalsområdet: Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster, delområde Multidisciplinära uppdrag (Generalkonsultuppdrag). Uppdraget omfattar Klockarängen, ventilation och styr. Uppdatering från kammaraggregat till nya och mer energieffektiva FTX-aggregat
Intern identifierare: Avrop Dynamiskt inköpssystem (DIS) Tekniska konsulttjänster - Klockarängen, ventilation och styr. Uppdatering från kammaraggregat till nya och mer energieffektiva FTX-aggregat