765140-2023 - Resultat
Sverige – Förbrukningsartiklar för tandvård – Dentala förbrukningsartiklar 2023
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelDentala förbrukningsartiklar 2023
BeskrivningUpphandlingen avser dentala förbrukningsartiklar till Folktandvården Blekinge
Intern identifierareRB2023-0196
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33141800 Förbrukningsartiklar för tandvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen avser dentala förbrukningsartiklar till Folktandvården Blekinge.
Intern identifierareDentala förbrukningsartiklar 2023