765186-2024 - Planering
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – RFI Kylar frysar mm
Förhandsmeddelande som endast används i informationssyfte
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRFI Kylar frysar mm
BeskrivningRFI - begäran om information inför kommande upphandling av Kyler, frysar, kryofrysar, CO-inkubatorer, mm
Intern identifierare24/86
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)