2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konsult för ansökan om att revidera vattenskyddsområde för Uppsalas- och Vattholmaåsarna
Beskrivning: Välkomna att lämna anbud i upphandling. Uppdraget innebär att revidera nuvarande vattenskyddsområde och skyddsföreskrifter för Uppsala- och Vattholmaåsarna.
Intern identifierare: UVA-2023-01619
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71800000 Konsulttjänster med avseende på vattenförsörjning och avfall
Ytterligare klassificering (cpv): 90733000 Tjänster avseende vattenföroreningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000