Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38437000 Pipetter för laboratorier och tillbehör
Leveransplats
Del av land (NUTS): Uppsala län (SE121)
Land: Sverige
Värde