See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Markarbeten, 0 - 10 miljoner SEK
Beskrivning: Ramavtal Markarbeten, 0 - 10 miljoner SEK
Intern identifierare: UPPH2025-00123
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
Ytterligare klassificering (cpv): 45236000 Markanläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000