2. Förfarande
Förfarande
Titel: Cafésortiment 2024
Beskrivning: Cafésortiment för Örebro kommuns verksamheter
Intern identifierare: Ks 919/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 15812200 Mjuka kakor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000