See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Borttransport och behandling av impregnerat trä
Beskrivning: Borttransport och behandling av impregnerat träavfall från A&ÅS återvinningscentraler.
Intern identifierare: AÅS2025.0120
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
Ytterligare klassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000