765328-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Fräsmaskiner – NC-fräs
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNC-fräs
BeskrivningNC-fräs maskin, 3 axlig.
Intern identifierare23FMVU11125
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42623000 Fräsmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareNC-fräs