2. Förfarande
Förfarande
Titel: Entreprenadtjänster Mark VA
Beskrivning: Entreprenadtjänster Mark VA
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45231300 Anläggningsarbete för vatten- och avloppsledningar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121372:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 45232100 Anläggningsarbeten och tillhörande arbeten: vattenrörledningar, 45232420 Anläggningsarbete för avloppsledningar, 45332200 VA-arbeten