See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avstängningsmaterial , trafikanordningar inkluderat TMA bil i Katrineholm
Beskrivning: Avstängningsmaterial, trafikanordningar inkluderat TMA bil i Katrineholm
Intern identifierare: 24/228
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel, 34920000 Vägutrustning, 34928000 Vägtillbehör
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Del 1