2. Förfarande
Förfarande
Titel: Juridiska tjänster
Beskrivning: Avtal tecknat i enlighet med kap. 19a LOU (bilaga 2 sociala tjänster). Enskilda ramavtal för juridiska tjänster med fyra (4) advokatbyråer, särskilt inom områdena bank och finans, tvistlösning, obeståndsrätt, EU- och konkurrensrätt och upphandling.
Intern identifierare: D24/06679
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71319000 Sakkunnig juridisk hjälp
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000