76553-2024 - Resultat
Sverige – Kemiska produkter – Drift och underhåll av badvattenrening, Hjortensbergsbadet
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift och underhåll av badvattenrening, Hjortensbergsbadet
Beskrivning: Upphandlingen omfattar tjänst för drift och underhåll av vattenrening för inom- och utomhusbad.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89456:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 24962000 Vattenreningskemikalier, 42912330 Vattenreningsutrustning