765567-2024 - Resultat
Sverige – Företags- och organisationsrådgivning – Konsultstöd för att attrahera externt kapital och utveckla relationer med donatorer
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelKonsultstöd för att attrahera externt kapital och utveckla relationer med donatorer
BeskrivningMittuniversitetet har för avsikt att utveckla fundraisingverksamheten i syfte att långsiktigt attrahera externt kapital samt utveckla relationer till donatorer för att stärka universitetets olika forsknings- och utbildningsmiljöer. Denna upphandling avser konsultstöd av filantropisk rådgivning och stöd.
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79410000 Företags- och organisationsrådgivning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:104740:Lot:1