765569-2025 - Resultat
Sverige – Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas) – Lighting and control system upgrade for climate chambers
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLighting and control system upgrade for climate chambers
BeskrivningLighting and control system upgrade for climate chambers
Intern identifierareSU 473-0048-24
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Ytterligare klassificering (cpv): 31520000 Lampor och belysningsarmatur
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLighting and control system upgrade for climate chambers