See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Koagulationsanalyser och serviceavtal till befintliga instrument
Beskrivning: Upphandling av koagulationsanalyser samt serviceavtal till befintliga koagulationsinstrument.
Intern identifierare: K 2024-5344
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33696000 Reagens och kontrastmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Beskrivning: Se upphandlingsdokument
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Krav på anbudsgivaren
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Anbudsutvärdering
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Kravspecifikation