765717-2024 - Resultat
Sverige – Släp- och påhängsvagnar – Upphandling av sex styck släp till Polismyndigheten
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av sex styck släp till Polismyndigheten
BeskrivningPolismyndigheten anskaffar löpande släpfordon av olika slag. Denna upphandling omfattar sex styck släpfordon med kåpa som ska levereras till myndighetens lärosäten nationellt.
Intern identifierareA598.332/2024
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34223000 Släp- och påhängsvagnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareUpphandling av sex styck släp till Polismyndigheten