2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rekryteringssystem
Beskrivning: Upphandlingen avser ett (1) rekryteringssystem till Uppsala universitet.
Intern identifierare: UH 2025/15
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48517000 IT-programvara, 79600000 Rekryteringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Rekryteringssystem