2. Förfarande
Förfarande
Titel: Markskötsel
Beskrivning: Avtalet omfattar snöröjning/halkbekämpning samt grönskötsel under sommarperioden.
Intern identifierare: FSN2023-00069
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90600000 Rengöring, hygienisering och tillhörande tjänster i tätort och på landsbygden
Ytterligare klassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster, 77300000 Trädgårdstjänster, 77310000 Plantering och skötsel av grönområden, 77313000 Parkskötsel, 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000